Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/autojobs/lib/db/DB.php on line 46

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/autojobs/lib/db/db.lib.php on line 256

Electricieni si Mecanici Auto : Autojobs

Vă aflaţi în: Vizualizare joburi
Vizualizare job

Electricieni si Mecanici Auto

Tip job: Permanent
Departamente oferite: Întreținere și gestionare, Producție
Nivel educatie: Postliceala, Doctorat
Judet(e): Ilfov, Constanta, Bucuresti, Brasov, Bihor, Arges
Numar posturi: 5
Data introducerii: 13-11-2014
Client: Negru

Descrierea postului:
Tiriac Auto recruteaza Electrician si Mecanic Auto Responsabiitati: execută lucrările de mecanica, respectiv electrică conform comezilor de atelier, respectand procedurile interne de lucru si folosind corect echipamentele, sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii, conform documentatiei tehnice la toate tipurile de autovehicule comercializate in reteaua Tiriac Auto precum si a altor tipuri de autovehicule atunci cand capacitatea atelierului permite. Asteptam CV-ul dvs. si pe resurse.umane@tiriacauto.ro

Cerințe candidat:
Studii medii; calificare corespunzatoare; experienta anterioara in domeniu si studiile superioare reprezinta un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii):
Salariu fix; salariu variabil - bonusuri, in functie de realizarea planului; oportunitate ce formare si dezvoltare profesionala prin participarea la cursurile oferite de importatorii auto colaboratori; posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, de a performa intr-un mediu competitiv si de a creste profesional intr-un grup de prestigiu

Pentru a aplica la acest job trebuie sa te autentifici.

Filtrează anunţuri