Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/autojobs/lib/db/DB.php on line 46

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/autojobs/lib/db/db.lib.php on line 256

Mecanic auto : Autojobs

Vă aflaţi în: Vizualizare joburi
Vizualizare job

Mecanic auto

Tip job: Permanent
Departamente oferite: Mecanică
Nivel educatie: Altele
Judet(e): Timis
Numar posturi: 3
Data introducerii: 08-12-2015
Client: SC AUTOGLOBUS 2000 SRL

Descrierea postului:
- intretinerea si reparatia autovehiculelor conform procedurilor interne de reparatie

Cerințe candidat:
- carnet de conducere cat. B si cat. C pentru camioane - experienta minim 1 an in service - seriozitate si responsabilitate fata de munca depusa

Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu fix + coeficient de service -tichete de masa -abonament sanatate -pregatire continua prin cursuri de formare

Pentru a aplica la acest job trebuie sa te autentifici.

Filtrează anunţuri